İzmirin En İyi Özel Okulları22/09/2023

Eğitim hayatında yüksek bir kaliteyi sağlamak için kaliteli okul seçimi çok önemlidir. Kaliteli olmayan bir okulu seçmek öğrencinin başarı sağlamasına imkân vermeyecektir. Eğitim kadrosunun yüksek kaliteye sahip kişilerden seçilmiş olması gerekmektedir. Bunun dışında okulun eğitim alanlarının da eğitimin yüksek standartları hizmeti gibi daha iyi şekilde seçilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde bir okulda başarı sağlamak mümkün olmayacaktır. İzmir'in en iyi özel okulları olarak yapacağınız araştırmalarda da buna uygun okulları tercih etmelisiniz. Alelade bir okula yüksek ücretler ödeyerek gönderdiğiniz öğrencinizin başarı yakalayıp gelmesi mümkün olmayacaktır.

Bunun için eğitimci kadrosu, okulun sunduğu uygun ders saatleri içerikleri bina yapısı kitapları gibi birçok ayrıntıyı inceleyerek çocuklarınızı okula kaydettirmeniz önemli bir ayrıntıyı oluşturmaktadır.

İzmir Özel Okul Anaokulu Bölümü

Eğitim sadece öğrencinin sınava girdikleri senelerde değil aslında ilk olarak okul öncesi dönemlerde başlamaktadır. Bunun bilincinde olarak öğrencilere eğitim verilmesi gerekmektedir. Özellikle anaokulu döneminde öğrencilere yapılan çeşitli aktiviteler ve etkinlikler çocuğun okul hayatına hazırlanmasına destek sağlamaktadır. İzmir'in en iyi özel okulları olarak yapacağınız araştırmada okulumuzun ortaokul öğrenci anaokulu öğrencilerine sunmuş olduğu imkânlarla oldukça farklı bir boyutta eğitim verdiğini görebilmeniz mümkündür. Anaokulu bölümünde öğrencilerin tamamen bütün alanlarının gelişmesine destek sağlarken aynı zamanda okula hazırlık sürecine de destek verilmektedir. Böylece bir bütün olarak hizmet veren okulumuzun birbiri arasındaki geçişlerde öğrencinin zorlanmaması için sunduğu imkânlar da pek çok velimiz tarafından onay almaktadır.

İzmir Özel İlkokul

İlkokul düzeyinde eğitim verilirken burada başarılı bir eğitim verilmesi çok önemlidir. Bizler temel Matematik temel Türkçe ve diğer derslerin temelini ilkokul döneminde atmaktayız. Temeli sağlam olmayan bir binanın üst katlarını yapmaya çalışmak nasıl yanlış bir hareketse temeli sağlam olmayan bir eğitimin üzerine de yeni sınıflar eklemek bir o kadar yanlış bir eylemdir. İzmir'in en iyi özel okulları sıralamasında ilk sırayı alan okulumuz ilkokul öğrencilerine sunmuş olduğu eğitimler ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Okuma yazma konusunda ve Matematik alanındaki beceriler ilkokul kısmında oldukça yüksek bir dereceye getirilmektedir. Sınıf öğretmenlerimiz öğrencilerimizin bu konuda kendilerini geliştirmelerine oldukça büyük katkılar sağlamaktadır.

İzmir Özel Ortaokul

Eğitimde önemli basamaklardan bir tanesi de ortaokul kısmıdır. 5. 6. 7. ve 8. sınıfları kapsayan ortaokulun son yılı olan 8. sınıfta LGS sınavı yapılmaktadır. LGS sınavı öğrencinin iyi bir liseye gitmesini sağlamaktadır. İyi bir lise ise iyi bir üniversitenin referansı olduğu için bu aşamaları geçerken başarılı bir okulda eğitim almak çok önemlidir. İzmir'in en iyi özel okulları sıralamasında okulunuzun almış olduğu yer, pek çok velimizin memnuniyeti sebebiyle oluşmuştur. Birçok öğrencimiz de okulumuzun başarısından ve başarı kalitesinden memnun olduğu için yıllar boyu bizim okulumuzda eğitim almayı tercih etmektedir.

Bu yüzden sizler de İzmir'in en iyi özel okulları olan okulumuzu tercih ederken ortaokul başarı kısmının ayrıntılarını inceleyerek öğrencinizin bu alanları stressiz ve rahat bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz.

İzmir Özel Okul Lise Bölümü

Pek çok öğrencinin hayatının en önemli adımlarından bir tanesine adım attığı dönem lise son sınıftır. Lise son sınıfa yapılan AYT sınavı ile öğrencinin gideceği üniversite dolayısıyla iş hayatı belli olmaktadır. Bu aşamaya gelene kadar öğrencinin belirli dönemlerini atlatabilmesi ve hazırlanabilmesi gerekmektedir. Bizler de bunun bilincinde olan bir okul olarak öğrencilerimizin bu aşamalarında en yüksek desteği sağlamaktayız. İzmir'in en iyi özel okulları sıralamasında okulumuzu AYT, TYT sınavındaki başarısı ile gün geçtikçe daha da ön plana çıkmaktadır.

AYT ve TYT'ye hazırlık konusunda bilinçli öğretmenlerimiz öğrencilerimizin hazırlığının her adımında yanında olmaktadır. Böylece öğrencilerimiz hem bu zorlu süreci kolaylıkla geçmekte hem de eğitim kalitesi yüksek eğitimcilerle çalışmanın verdiği rahatlığı yaşamaktadırlar.

İzmirin En İyi Öğretmen Kadrosu

Eğitim konusunda okulumuzun sunmuş olduğu ayrıntılar arasında öğretmen kadromuz da önemli bir yere sahiptir. Eğitimcilerimiz öğrencilerin hem iletişim hem derslerde başarı hem de hayatta duruş konusunda destek aldığı kişilerden seçilmektedir. Öğretmenlerimizi seçerken sosyal becerileri yüksek iletişim konusunda kendini geliştirmiş eğitim alanında en yüksek standartlara sahip kişiler olması önceliğimizdir. Öğretmenlerimizin öğrencilerimiz ile yeri geldiği zaman arkadaş, yeri geldiği zaman öğretmen, yeri geldiği zaman iletişim konusunda bir uzman gibi yardım sağlaması bizim için çok önemlidir.

Öğretmen kadromuz içerisinde psikolog ve pedagog uzmanlarına da öncelik vermekteyiz. Böylece yaşanan sorunlarda da bu kişilerle iletişim kurarak zorlukları kolay bir şekilde aşmanıza imkân sağlıyoruz.

Okulumuzun İmkânları

İzmir'in en iyi özel okulları arasında okulumuz sunmuş olduğu sosyal faaliyetleriyle de dikkat çekmektedir. Öğrencinin sosyalleşmesi demek eğitim alanında kendilerine daha fazla güvenmeleri anlamını da taşımaktadır. Sosyalleşen sosyal alanda başarı sağlayan bir öğrencinin eğitim konusunda başarı sağlaması da oldukça yüksek bir ihtimaldir. Bunun bilincinde olduğumuz için her öğrencimizin kendi yeteneğine uygun bir alanda başarı sağlayacağı bölümlere yer vermekteyiz. Bu bazen bir spor bazen bir müzik dalı bazen farklı alanlar olabilmektedir. Öğrencilerimiz bu imkânlarla stresten uzak bir eğitim hayatının da tadını çıkarabileceklerdir.

İzmirin En İyi Özel Okullarının Fiyatları

İzmir'in en iyi özel okulları araştırmalarda okulumuzun almış olduğu ilk sıra fiyatlar konusunda tam tersi bir durumu takip etmektedir. Fiyatlar olarak okulumuz oldukça uygun bir çizelge ile her öğrencimizin bünyemizde yer almasına imkân sağlamaktadır. Ekonomik durumu yüksek olan öğrencilerin yanı sıra pek çok burslu öğrencimizde de okulumuzda yer verdiğimizi söyleyebiliriz. Ayrıca orta halli ailelerin de özel okula öğrencilerini göndermek istediklerinde kolaylıkla gönderebilecekleri fiyat çizelgelerimiz ve ödeme seçeneklerimizle de dikkat çekmekteyiz. Bizimle çalışan öğrencisini bize gönderen velilerimizin, okulumuzun sunmuş olduğu kolaylıklarla ilgili de oldukça memnuniyet içerisinde olduğunu söyleyebiliriz.

Okulumuz İle İletişim

Okulumuzla iletişim kurabilmek için iletişim numaralarımızı e-posta adresimizi kullanabilirsiniz. Bunun dışında İzmir'in en iyi özel okulları araştırmalarınızı okulumuzu ziyaret ederek hem binamızın güzelliği hem sınıflarımızda sunmuş olduğumuz imkânlarımız ve ayrıcalıklarımızla ilgili her şeye birebir şahit olabilirsiniz. Yönetici kadromuzla tanışarak da eğitim alanında yapmak istediklerimiz ve yaptıklarımızla ilgili bilgileri de birinci ağızdan dinlemiş olabilirsiniz. Böylece okulumuzda öğrencinizi kayıt ettireceğiniz zaman bütün alanlara hâkim olduğunuz için gönül rahatlığı ile tercihinizi yapabilmeniz mümkün olacaktır. Sizler de özel okulda yüksek başarı standartları ile öğrencinizin keyfi bir eğitim hayatı olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçip destek alabilirsiniz.