DENGE OKULLARI İZMİR21/05/2024

Geçmişten bugüne özel okullar var olsa da günümüzde eğitimin rekabetçi yapısı ve sistemin getirdiği bazı aksaklıkların giderilmesinde özel okullar daha ön plana çıkmıştır. Her şehirde kaliteli bir ya da birkaç kolej bulunmaktadır İzmir özel okullar denildiğinde şüphesiz ilk akla gelenlerden birisi de Denge Okullarıdır.

Kaliteli bir eğitim günümüzün tek gerçeği olmuştur bu nedenle birçok veli çocuklarının iyi bir eğitim alması için özel okulları tercih etmektedir İzmir’de de çocuğunun iyi bir eğitim alması için veliler genel olarak iyi ve kaliteli bir okulu tercih etmektedirler. İyi bir eğitim de anaokulundan başlayarak üniversiteye kadar uzanmaktadır burada Denge Okulları bunun farkında ve bilincinde olduğundan İzmir özel anaokulu ile başlayıp lise eğitimini tamamlayana kadar her şeyi kapsayan kaliteli bir eğitim yapısı tasarlamıştır.

Denge okulları kaliteli eğitimci ve idari kadrosunun yanı sıra kampüsünde öğrencilerde beklenmedik bir şekilde oluşabilecek sağlık sorunlarına hızlıca müdahale edebilmek için sürekli olarak hemşire bulundurmakta aynı zamanda eğitimin ve başarının temel ilkesi olan rehberlik hizmeti ile öğrencilere sadece bilgi yüklemek değil, bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden yüksek verime ulaşmış bireyler haline getirmektedir. Obezitenin genel bir sağlık sorunu olduğu günümüzde öğrencilerinin yaşlarına ve kalori ihtiyaçlarına uygun şekilde düzenlenmiş mutfağı ile Denge Okulları ciddi bir farklılık yaratmakta. Denge Okullarını farklılaştıran bir diğer özellik ise ciddi anlamda tecrübeli öğretmen kadrosu ve gerek okul içi gerekse okul dışı sosyal faaliyet ve sorumluluk çalışmaları. Çağdaş bir eğitim için tüm gücü ile faaliyet gösteren Denge okulları İzmir özel lise, ortaokul, ilkokul ve anaokulu olmak üzere tüm seviyelerde en kaliteli, bilinçli, çağdaş dünyayı anlayabilecek bireyler yetiştirmeye odaklanmıştır. Siz değerli veliler de eminiz ki çocuklarınızın en iyi şekilde eğitimlerini tamamlayıp bilinçli birer birey olmasını arzu etmektesiniz. Bu nedenle sizler için en iyi tercihlerden birinin Denge okulları olduğundan eminiz ve dilerseniz sizlere aşağıda vermiş olduğumuz web adresini ziyaret ederek daha detaylı bilgi edinebilir ve iletişim bilgilerini kullanarak Denge Okulları ile iletişime geçebilirsiniz.

Web:  www.denge.k12.tr

Sosyal Medya
Instagram    ►  www.instagram.com/dengeokullari
Facebook    ►  www.facebook.com/dengeokullaricigli
Pinterest      ►  tr.pinterest.com/dengeokullari
Reddit          ►  www.reddit.com/user/dengeokullari

İzmir Özel Denge Okulları | Anaokulu - İlkokul - Ortaokul - Lise - Özel Kolej

İzmir Özel Denge Okulları olarak kendimizi geliştirirken, kurumsal yapımızla ülkemizin her yerine “Denge” getirmeyi bir vizyon ve misyon ediniyoruz